Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan növeljem az önbizalmama...

Hogyan növeljem az önbizalmamat? 20f

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel van problémád? Külsőd-belsőd, viselkedésed?
2011. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

külső (nagyon késő érő vagyok)

idegen jelenlétében való társalgáskor az arc elvörösödése

mindig a beszélgetés után jut eszembe egy fontos mondanivaló

soroljam még? :D

2011. márc. 30. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni, bőségesen ad magabiztossági löketet
2011. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
185cm / 60 kg-al kondi?
2011. márc. 30. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
én 170 centi se voltam és nem voltam 50 kiló amikor elkezdtem kondizni, szar kifogás...
2011. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én meg 189 cm 60kg kondival kezdtem szerinted? jól van most sem vagyok nagy húsdarab de azóta 75kiló vagyok legalább
2011. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! Köszönöm segítséged!
2011. márc. 30. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem legközelebb azzal növelheted legjobban, ha felkészülten elcsevegsz valakivel.

készíts elő pár témát magadban, de még jobb, ha leírod előre, kidolgozod, milyen szavakkal, hogyan lehetne ügyesen, humorosan beszélgetni valamiről, betanulod, aztán mindig lesz pár ötlet, vicces beszólás a tarsolyodban.

alak? kezd el edzeni, de a sportos test nem olyan fontos szerintem. az egészségünk szempontjából igen, természetesen! de nem hinném, hogy ez olyan nagyon önbizalomnövelő.

szerintem az iskolázottságra, tájékozottságra lehet büszkének lenni, ez lehet a leginkább önbizalomnövelő.

koncentrálj inkább a belső tartalomra.

2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy nekem ez eszembe se jutott volna de tényleg jó ötlet. akkor tudod magad előadni mások előtt ha van önbizalmad, és erre a kondi tök jó mert büszke leszel magadra
2011. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!