Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Hááát kezdjük ott,hogy nincs önbizalma vagy nem is tom hogy mondjam. hát a buszon vagy buszmegállóba mikor odamegyek egy lányhoz "véletlen mert csak ott van hely"

akkor ezzel még nincs gondom csak mikor ismerkednék vele akkor hát nem nagyon merek hozzászólni úgy, hogy ismerkedés szintjén.

Meg mikor nézek egy lány és ő is néz, nézzük egymást egy darabig de itt már azzal hogy odamegyek már gond van.

16/F


2011. jún. 2. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
A Koopry@gmail.com címen szívesen beszélgetnék lányokkal aztán ki tudja lehet,hogy még más is kialakul belőle :)
2011. jún. 2. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig a legelső leszólítás a legnehezebb,utána már megy mint a karikacsapás,és megjön az önbizalmad is!
2011. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne azzal a szándékkal menj a lányhoz, hogy mindenáron fel akarod szedni, hanem valami teljesen általános témával indíts, mintha csak egy idős nénit szólítanál meg(pl. mikor jön a busz, melyikre vár, mindig késik), aztán lehet érdeklődni felőle. Magadról mindig keveset árulj el, szóval nem kell életrajzot meg teljes élettörténetet adni. Ő kezd egy idő után kíváncsivá válni, és kérdéseket feltenni, de te csak kérdéssel válaszolj, kevés infóval, humorosan. A titokzatosságod rabul ejti, és megengedi, hogy elkísérd, aztán jön a többi. Régen én is önbizalomhiányos voltam, de kigyógyultam belőle:)
2011. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!