Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy növeljem meg az önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növeljem meg az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy szép arcú és jó alakú lány vagyok,csak az a baj hogy nem merek közeledni a fiúkhoz mert félek az elutasításoktól.Nagyon szeretek mosolyogni. De egyszerűen ha meglátok egy olyan fiút aki nagyon tetszik egyből magamba fordulok és inkább rá se merek nézni mert félek, hogyha odamegyek hozzá akkor visszautasít.

A másik problémám az hogy pl amikor buliba vagyok és ott is látok egy helyes fiút nem tudok neki mit mondani.

Légyszíves segítsetek pár ötletet adni hogy miről beszélgessek vele illetve hogy az önbizalmam megnöjőn.

L/18


2010. máj. 22. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Buliban igyál sokat, és akkor nem fogsz félni :)


Akkor majd elé állsz, hogy:

- szerelmesvagyokbeléd, és jól az arcába nevetsz, aztán kész. A többi már tőle függ :)

2010. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ház ezzel én is így vagyok :S:) bár én fiu vagyok :D nekem tobb félnivalom van mit neked azt tudom mondani h egyszer szedd ossze magad és menny oa a sráchoz aki tetszik :D utánna már 1000szer konyeb lesz és ne félj van 1000000 srás:D sok sikert:) 21/f
2010. máj. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell odamenned a sráchoz, ha bejössz neki, majd akkor ő odamegy hozzád. :)

Az ivást sem ajánlom, persze egy keveset lehet, amitől lesz egy kevés önbizalmad, de ne vidd túlzásba, a pasik nem szeretik a részeg csajokat.

Igazából én is olyan vagyok, mint te, csak én buliban mindig iszom egy keveset, és elkezdek mosolyogni a kiszemeltre (vagy mindenkire:D), és akkor már jön magától. :)

20/L

2010. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

menj oda, mit veszíthetsz? nem úgy van mint rég, hogy egy visszautasításról az egész falu beszélt :)

XXI. század :) pusz

2010. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, ne gondolkozz olyankor, csak cselekedj. Meglátod minden menni fog. Ha meg visszautasít, gondolj arra, hogy majd a következő.


üdv

2010. máj. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne görcsölj
2010. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
01:32: ott a pont :)
2010. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia baba! Nincs kedved eljönni velem sétálni?
2010. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!