Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki méhszájseb miatt barnázott...

Aki méhszájseb miatt barnázott vagy vérezgetett, annak mennyi idő után múlt el ez a barna v. vérezgetés az orvosi kezelés után?

Figyelt kérdés

Csüt-pé barnás folyásom volt, pénteken voltam nődokinál, azt mondta méhszájseb miatt és lekezelte.

Hétvége jó volt, de ma ismét van barna.

Mikorra múlik el és hogyan tovább?

(Egyszer már volt méhszájsebem, de akkor tünetmentes volt és el is múlt magától, remélem most is így lesz)


Köszönöm a válaszokat


2010. máj. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem először kúpot írt fel, de nem segített, aztán kezelte. Gondolom az ecsetelésre gondolsz. Nekem azt csinálta. 2 napig ilyen nyúlós szürkés-sárgás valami folyt belőlem. Elég undorító volt. Utána kezdtem vérezni még 2-3 napig. Rögtön visszamentem, mert ezt nem mondta és megijedtem, de megnyugtatott, hogy ez teljesen normális. Azóta elmúlt a folyás és vérzés is. Jövő héten kell visszamennem, hogy hogy alakul. Remélem minden jó lesz és nem kell fagyasztani.

Szorítok neked is!

2010. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen ecsetelés volt

nekem is jöttek-jönnek ki ilyen kis fehér nyúlós, mintha bőrdarabkák lennének... lehet jön le méhszájról ami nem odavaló

Ma tán már nem volt annyi barna

Bízom benne, hogy kis kezeléssel mindkettőnknek elmúlik.

2010. máj. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!