Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorfájás-ez lehet stressz?

Gyomorfájás-ez lehet stressz?

Figyelt kérdés

Világ életemben stresszes voltam, de eddig semmi probléma nem volt belőle. 2 héttel ezelőtt erőszakosan viselkedtek velem a buszon (zaklatás), nem lett bajom, de ahogy leszálltam a buszról rámtört egy pánikfélelem ami egész éjszaka tartott. Ezek a ,,pánikrohamok" egy hétig tartottak, valamint az eset másnapjától felhasi tompa fájásaim vannak (olyan mintha csikarna a hasam, rövidek, de minden nap jelentkezik többször). Nincs hányingerem, étvágyam van, nyomásra nem fáj stb., más tünetem nincs. Kérdésem az h tényleg lehet e, hogy az eset miatt van, és h miért nem akar elmúlni (már 2 hete ez van)? Volt valakinek hasonló panasza, persze nem ilyen szituációban?

A gondom az h teljesen változó időben jelentkezik, akkor is ha éppen egyáltalán nem érzem magam stressz alatt.

Dokinál voltam a héten, az eredményeket várjuk, csak érdekelne h volt e ilyen valakinek, és h mit tett ellene. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 13. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Idegességtől lehet. Igyál citromfüteát naponta 3 x 1 bögrével. Ha nem múlik orvoshoz kell menni.
2011. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!