Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bennem van a hiba? (lent)

Bennem van a hiba? (lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a buszon mindig megtalálnak a kb. 25-35 éves pasik..

Tegnap is busszal mentem, egyedül, fényes nappal és ült előttem a másik sorban egy kb. 35 éves pasi, aki mellett ott volt a barátnője. Hátraforgott, sőt még puszit is dobott. Olyankor tisztára le vagyok fagyva, hisz nem lehet kiszámítható senki sem, és nem tudok semmit tenni.

Nem öltözködöm kihívóan. (edző cipő volt rajtam, hosszú farmer, póló, rajta kardigán, a hajam kiengedve, semmi smink.) És egyáltalán nem vagyok szép, és ezt nem az önbizalomhiányom mondatja.


Mit tehetnék ilyen esetekben? 30°C-ban mégsem vehetek fel nagykabátot...


14/l


2011. ápr. 23. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Hátraforgott, nézett engem tetőtől talpig többször is, és amikor én is ránéztem, volt hogy nem is fordult el...
2011. ápr. 23. 11:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamiért mégis feltűnő jelenségnek számítasz. Valószínű van egyfajta erotiks kisugárzásod, amiről te talán nem is tudsz. Nem baj. Próbáld a helyzetet úgy kezelni, mintha nem is vennél róla tudomást. Ne vess rájuk biztató pillantásokat, inkább merülj el magadban, huzódj meg szerényen. Így valamennyire megúszhatod a zavaró fixírozáskat. Semmiképpen ne elegyedj beszédbe velük. Óvatosan kerüld a szemkontaktust is.
2011. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem benned, a buszsofőrben...
2011. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál, például magas vagy, vagy egyszerűen az arcvonásaid nem gyerekesek, stb...
2011. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult jó párszor, sőt még olyan pasik is akik nem is néztek ki rosszúl sőt helyesek voltak. Bár én már 18 vagyok de régebben is volt ilyen.

Pedig én sem vagyok egy szépség, sőt átlagos, mégcsak kihívóan sem öltözködök!

Lehet csak kisugárzás kérdése az egész.

2011. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mennyiszer voltam így... Hasonlóan semmi különös nincs rajtam, sőt, éppenséggel vékony sem vagyok. Van, aki egyszerűen a természetesség miatt kezd el tapadni. Ne bújj el, ha észrevetted, mi van, akkor annál inkább stírölni fog, minél inkább mesterségesen nem törődsz vele. Vess rá egy ilyen felhúzott szemöldökű, "nem értem", rosszalló pillantást (ne olyat, hogy na "mivaaaaan", mert az izgató sok marhának), ettől sokan zavarba jönnek, és abbahagyják. Amint egyre idősebb lettem, az egyre idősebb pasiktól tapasztaltam ilyet (most vagyok 23). Ja, amikor levágattam a hajam, egy időre abbamaradt. :) Sokan mondják, hogy a hosszú, főleg kibontott haj vonzza őket.

Egyébként megkérdeztem néhány fiú havert, akik néha néztek már "így" rám, hogy mi váltja ezt ki. Azt mondták, hogy a tekintetem, nézésem, szemeim... Lehet, hogy nálad is ez van. 10 év alatt rájöttem, hogy én így tudok csak nézni, hiába is próbálkozom mással, pont, mert nincs mögötte semmi hátsó szándékom.

Volt, hogy le is szólítottak így buszon, és többféle stratégiát próbáltam: határozott, visszaszólós, nem felelős... Mindig más vált be, de a legtöbbször az, hogy határozottan olyan válaszokat adtam, amire nem számítottak, mert annyira evidens, vagy csak annyira evidens hangon mondtam.


Nem kell félni, annyi a lényeg, és különösebben törődni sem velük.

2011. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :) Megfogadom őket! :)
2011. ápr. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!