Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek 7 hónapja a barátommal,messengeren beszélünk.Állandóan játszik mindenféle játékkal,miközben velem beszél.Fél óránként ad 1 szavas választ,és ennyivel elintéz.Van olyan,hogy velem játszik kilép,és mondja,hogy hívták máshova játszani.De mikor éppen nem játszik mindig mondja,hogy szeret,és kellek neki,meg tervezgeti,hogy mikor találkozunk.Szóval most nem értem,hogy mi van.Bennem van a hiba,hogy nem szeret velem beszélni,vagy csak ő játék mániás?
2011. okt. 30. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kocka,gyenge a szókincse! :D
2011. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor eljön hozzám,és együtt vagyunk,akkor meg csak én vagyok a legfontosabb,és csak én számítok neki.
2011. okt. 30. 22:08
 3/8 anonim válasza:
Ő egy nagy kocka!
2011. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd a pitsába, ez nagyon kocka 20
2011. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki válasszon,hogy te vagy a játéka!
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ottesz ***** válasza:
100%
Az érmének mindig két oldala van. Távkapcsolatban egy bizonyos idő múlva már görcsösen elakarod magad foglalni valamivel, arra vágysz, hogy egy kicsit elfelejtsd, hogy hiányzik. Néha ez egy kicsit az emberek fejére nőhet, ne hurrogd egyből le... Mond meg neki szépen nyugodtan, hogy téged ez zavar. Ha jól veszem ki a szövegből akkor tervezi az együtt töltött időt, és értékeli is. Csak abba bele se gondolsz, hogy nem csak neked hiányzik ő. Gondolom nem tudsz a nap minden órájában elérhető lenni, és téged az mérgesít, hogy mikor te ráérnél ő pont nem. Abba bele sem gondoltál, hogy talán pont ebben a minutumban nem ér rá...
2011. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden nap beszéltek messengeren?

Ezt azért kérdezem, mert akkor lehet, hogy úgy jártatok, mint anno én a barátommal, vagyis talán már nem nagyon tudtok miről csevegni, mert kifogytatok a témából aznapra, ezt viszont nem meri neked megmondani.

2011. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezt neki kéne eldönteni, hogy mégis mi a fontosabb. Félóránként egyszavas válasz nem sok érdeklődésre utal. Mondani bármit lehet. Ha szeretsz valakit, akkor Ő a legfontosabb, nem holmi játékok.


Kellesz neki... de mire?


Majd 10-20 év múlva talán rájön, hogy mit veszített.

2011. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!