Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ünnepségeken való rosszul...

Ünnepségeken való rosszul lét. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ballagásokra már nem is járhatok, mert a melegtől, és a tömegtől egyből el ájulok. Ha strandon vagyok melegbe, akkor nincs semmi baj, viszont ha körbe vagyok zárva, én vagyok az első, aki el ájul. Valami ötlet, hogy mit tehetnék? Mindig eszek, és iszok is előtte rendesen.Ballagásokra már nem is járhatok.. :S
2011. máj. 3. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas a témában,de az tény,hogy az ünnepségeken,hosszas állást igénylő rendezvényeken,főleg kiskorúak és időskorúak körében amúgy is jellemző az ájulás,főleg nyáron a 30 fokos meg afeletti kánikulákben.Igyál sok vizet,sokszor annyit mint egyébként,és ne menj ki a legnagyobb nyári hőségbe,vagy ha muszáj,akkor keresd az árnyékot.
2011. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en sem vagyok jartas,de szerintem az ajulast nem lehet megelozni,max . hamar leulsz ha erzed,igy nem serulsz meg.legyen nalad viz,zsepi,hogy az ilyen helyeknel pl nyak vagy csuklo,homlok tudd vizezni,es ennyi.
2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Foglald el magadat. Tudatosan gondolj valamire. Mozgasd a kezedet, meg a lábadat. Nem szabad megállni, és kikapcsolni. Találj ki magadnak egy mozgás-sort és csináld végig. És mindezt ott helyben állva. Pici, apró mozgásokkal. Ha végeztél, kezd elölről. Módszeresen. És figyeld, amit csinálsz. Az agyad kövesse ezt is, meg az ünnepséget is. Ne hagyd kikapcsolni az agyadat. A mozgást kezdd az egyik lábad kisujjával, és tudatosan csináld egész a fejed bubjáig. De ugy, hogy ez kívülről ne legyen látható. Pici, de tudatos mozgással. Nyakat, fejet is.

Egy gyakorlott álldogáló.

2011. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!