Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ünnepségeken, vagy bárhol a...

Ünnepségeken, vagy bárhol a sok állástól mindig rosszul leszek. Miért?

Figyelt kérdés
Most megyek új iskolába, és 1-én lesz évnyitó, nem akarok leégni, hogy riosszul leszek 15 perc után. Pedig ez volt a régi sulimba is. Egyetlen egy ünnnepséget nem bírtam végigállni, mindig rosszul leszek! Pedig sportolok (foci), és minden héten 4 edzés+1 erőnléti edzés+1 meccs, s soha semmi gondom nincs ott! 90 percet simán végigfutok, másfél óraás erőnlétin is simán megy mninden! Mi lehet a gond, hogyan bírhatom ki, hogy ne legyek rosszul? (teljesen mind1 hogy hol vagyok, mindenhol rosszul vagyok 10 perc állás után) PLS HELP!!!!!
2011. aug. 29. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Sokaknak van erre hajlama, collapsusnak hívják. Mikor sétálsz a mélyvénás ereidben segít pumpálni a vért a mozgás, de ha állnod kell hosszú ideig ez nehézkesebben történik meg és rosszul lehetsz.

Semmi komoly, szerintem háziorvostól kérhetsz felmentést így ünnepségekre, hogy ne kelljen állnod;)

2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Én vérszegénységre,vashiányra tippelnék,de mindenképp el kéne menned a háziorvosodhoz!

Addig szedj valamilyen vény nélkül is kapható magnéziumot meg vasat,és ha focizol azért kálciumot is.

Jobbulást!

2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
mondd az osztályfőnöködnek. és akkor olyan helyen lehetsz ahol le tudsz ülni.
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezeken kívül,amiket az előttem írtak még segíthet,ha ácsorgás közben nem csak magad elé bámulsz,hanem mozgatod a szemed és a lábujjaid. Nekem ezek bejöttek,lehet neked is.
2011. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
nekem is ez a gondom.mondjuk én akkor is rosszul leszek,ha hirtelen állok fel vagy ülök le.nekem ingadozó a vérnyomásom,és ilyenkor hirtelen leesik.többször vizsgáltak már ezzel kapcsolatban.azt javasolták,hogy kerüljem a hirtelen helyzetváltoztatást,és az ünnepségeket,hosszú egyhelyben állást,hát ez nem megvalósítható.mindig legyen nálad víz,ha úgy érzed,kezdessz rosszul lenni.igyál...
2011. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!