Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eltört a lábujjam? Ha eltört,...

Eltört a lábujjam? Ha eltört, akkor mit csináljak, mi a teendő, hogy ne fájjon, hogy végre tudjak járni? Mennyi idő alatt gyógyul meg? Menjek orvoshoz? Pihentessem?

Figyelt kérdés
Majdnem felbuktam egy lépcsőn, amikor belerúgtam. Azóta egyre jobban fáj a nagy lábujjam melletti lábujjam. Kicsit talán dundibb is, mint a másik, és lila. Ráállni már nem nagyon tudok...
2009. márc. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges,hogy eltört..orvoshoz menni felesleges szerintem,nem tudja begipszelni,jegeld és pócold fel.Nekem a nagylábújjam volt eltörve kétszer,tényleg kellemetlen.
2009. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jja bocis zt elfelejtetetm hogy oylan barna ragtapaszhoz haosnlo ragasztoval hozzárögiztheted a másik a lábujjadhoz,igy biztosan nem mozudl el,nekem orvos mondta.
2009. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy lábujj törést nem igazán szoktak gipszelni ettől függetlenül azért nem árt ha látja orvos. Addig vizes ruhával tudod borogatni, vagy jegelni. (ha nincs más kéznél egy zacskó zöldborsó is megfelel a célnak)
2009. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak porcleválás. Fordulj orvoshoz, és csinálnak egy röntgent.
2009. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! A hideg vizes borogatás, jegelés használt, reggelre már lábra tudtam állni, menni, szóval úgy néz ki, hogy megúsztam a törést... :)
2009. márc. 9. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
kése mondok én is pár szót!dettó ugyan igy jártam csak én a betomba rúgtam bele azthittük eltört egész nyaramat sántikálva járkáltam de nem votl eltörve csak porc mozdult el sajna nem mentem el orvoshoz és azóta is kicsit görbe az ujjam :S
2009. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a nagylábujjam volt eltörve bementünk a sürgősségire és megröntgenezték és mondták hogy eltörött a lábujjam gipszelni nem tudják csak azt mondták hogy hűtsem a lábujjamat
2015. febr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!