Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Térdprobléma! Mitől lehet ez?...

Térdprobléma! Mitől lehet ez? Érdemes elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb egy éve megcsúsztam a fürdőszobában és elestem, bevágtam a térdem a csempébe.

Akkor elmentem orvoshoz mivel éreztem a térdemben egy kis részt a bőr alatt ami mozog, azt mondta rá hogy begyulladt, víz, és hogy majd felszívódik. Na eltelt egy év, azóta is ott van a cucc. (Röntgen nem volt)

Akkor nem is fájt, csak csúnyán felhorzsoltam, de utána kezdődött az, hogy ha sokáig van behajlítva a lábam, akkor egy idő után érzem hogy fáj, ha kinyújtom ilyen esetben akkor meg leginkább üvöltenék a fájdalomtól.

Most menni is alig tudok vele (1 év telt el), megemelni is nagyon fájdalmas, főleg ülve és fekve.

Nem akarok hülyeséggel orvoshoz menni, de szerintetek érdemes lenne?


2011. okt. 24. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj orvoshoz, és ha nem vizsgál meg rendesen, akkor egy másikhoz. Ez nem normális dolog, és ha nem kezelteted, akkor nagyon megjárhatod.
2011. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz és mond el neki hogy mekkora gyökér volt az előző orvos a 2-es átlagával biztos.
2011. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én is úgy vagyok vele hogy most már el kell menni, mert nagyon fáj, akármit csinálok vele... :S Kenegetés, fásli... ápropó, jó szorosan befáslizva jobb volt eddig, de most már úgy is fáj.
2011. okt. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!