Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sarok repedésre szeretnék...

Sarok repedésre szeretnék valami jó krémet vagy valamilyen szert! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Jön a nyár és hogy veszek fel majd papucsot?:(5hónapja szültem és azóta van sarok repedésem.Lehet a súlytöbblettől?

Köszönöm!


2011. máj. 5. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Dm-ben lehet venni 499 ft-ért Babylove baba testápolót, nagyon száraz bőrre és babaolajat. A kettőt egyszerre használnám este, először az olajat, az 2 perc alatt beszívódik, után a testápolót és beragasztanám, vagy valamilyen pamutzoknit vennék rá.

Napközben is beragasztanám, az első időkben biztosan,hogy addig se sérüljön tovább a száraz rész.

2011. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

áztasd jól ki hetente egyszer és habkővel súrold le a megkeményedett bőrt.

Ha nem hagyod, hogy legyen kemény bőr rajta, akkor nem reped (csak a kemény tud repedni)

és minden este bekenni.Én csak sima testápolóval kenem, a keméyn bőr lesúrolása a fontos.

2011. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én évekig, kentem, áztattam, bekötöttem, én hülye csak a pénzt dobtam ki...elmentem pedikűröshöz, 2000.- Ft-ért csodás puha a sarkam és szép az egész lábfejem is és ebben bent a lakkozás is, hat hetente megyek vagy ritkábban. Igen lehet a túlsúlytól is és szárazbőrtől is,nekem is a 3. szülés után vált repedezetté.
2011. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,hogy válaszolt!
2011. máj. 5. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Áztasd legalább fél órát erősen szódabikarbónás vízben (2 l víz, 2 ek.szódabikarbóna), utána sikáld le, és olívaolajjal kend be.Nem kell vastagon, jól masszírozd be, a felesleget törüld le.Heti 1x végezd el.Az olivaolajas ápolás naponta is jót tesz.
2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 5. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Dr. Doktor sarokbalzsam. Rendszersen kell használni.
2011. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!