Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszios vagyok? 15/l

Depresszios vagyok? 15/l

Figyelt kérdés
Mostanában nincs kedvem semmihez,mindig fáradt vagyok,legszivesebben egésznap otthon ülnék.Ugy érzem a barátaim és a családom nem szeretnek.:( Nemtudok örülni semminek,és egy lúzernek egy senkinek tartom magam... Kitöltöttem egy csomó depresszios tesztet és mindegik szerint súlyos vagy enyhe depressziom van.:( Igaz??Szerintetetek mitcsináljak?annyira elegem van már ebből...
2011. máj. 31. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is minden teszt azt írta hogy súlyos depresszió, meg mihamarabb menjek orvoshoz..nem tudom menni kéne-e vagy csak én fújom fel.
2011. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kamasz vagy, ilyen egyszerű. Foglald el magad valami hasznos dologgal a tanuláson kívül is pl: takaríts ki, szerezz a szüleidnek meglepetést, főzz vmi egyszerű kaját stb.
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld megkeresni életed célját és ha ezt megleled, a kedved is sokkal jobb lesz. Kezdetnek pl ezt ajánlanám:

[link]

2011. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!