Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor szédülök, főképp...

Sokszor szédülök, főképp mikor valahonnan felállok. Miért van?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezem iszom rendesen tornázom a vérvizsgálat rendben de nem értem mitől vagyok rosszul néha olyan jó pár másodpercre. És az egyik lábfejem is sűrün bezsibbad.
2011. jún. 1. 22:30
 1/7 anonim válasza:

ugyanígy vagyok én is. szerintem pont a hirtelen felállástól, gyorsan változik a testhelyzet és mi (meg szerintem még sok ember van ezzel így) nem bírjuk. :D


én először arra gyanakodtam, hogy alacsony a vérnyomásom. az orvos is mondta, h lehet ez az alacsony vérnyomástól is, szóval nézesd meg azt is :)

2011. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! És az alacsony vérnyomás ellen lehet valamit tenni?
2011. jún. 1. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bekapsz egy kockacukrot és elszopogatod, gyorsan helyretesz. Én is ezt szoktam.
2011. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy ilyenkor hirtelen leesik az ember vérnyomása.Állj fel lassan,nekem is bevállt. :)
2011. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kockacukor a vércukorszint leesésekor jó. Vszínűleg inkább a vérnyomásod esik le. Ahogy már írták: állj fel lassan:)
2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel előfordul nap mint nap. Az a biológiai magyarázata, hogy felálláskor a fül hallójárataiban lévő folyadék más helyzetbe kerül, ezért az ember elveszítheti az egyensúlyát. Ha emellett is gyakran szédülsz, menj el vérvételre!
2011. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerű gravitáció:ha felállsz gyorsan egy kicsit lemegy a vér a fejedben..ez teljesen normális..igyál sok vizet és nem lessz iylen..
2011. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!