Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ennek a fobianak, felelemne...

Mi ennek a fobianak, felelemnek a nevE?

Figyelt kérdés
Felek az egyedullettol,senkiben sem bizom,allandoan azon gondolkozok,hogy mindenki biztosan csak kihasznal es erdekbol tesznek ugy,hogy erdeklem oket.Minenki ketszinu,senki sem szeret,kijatszanak velem,egyedul vagyok,egy igaz baratom sincs,senki sem oszinte hozzam...
2011. jún. 5. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Idióma.
2011. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is hasonloan érzek ez lelki okok miatt van ,es nem tudom hogy van e alapja .
2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hasonlóak az érzéseim. szerintem nekem a bezártság (5 év gyes) indította el a lavinát.

az egyedülléttől nem félek, inkább az emberektől. És a fent , általad említett dolgok is mind -mind jelen vannak.

Nem lehet, h te is elszigetelve voltál egy ideig az emberektől? Nem tudok tanácsot adni, de én próbálkozok folyamatosan. apró lépésenként, 10-15 percig beszélgetni vkivel. hátha egyszer sikerül feloldódni.

2011. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14.41-es vagyok. utána keresgettem a neten, ez hasonlít leginkább az érzéseinkre sztem. Olvasd el:

[link]

2011. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mintha pont rollam szolna ez a cikk,eddig nem tudtam hogy ez betegség.
2011. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!