Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy néz ki a tyúkszem, és...

Hogy néz ki a tyúkszem, és mitől alakul ki? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A tyúkszem kemény, kúpalakú kidudorodás általában a kisebb lábujjak felső felszínén, különösen az ízületek felett.

Kicsit gusztustalan, de le kell pisilni. A húgy olyan anyagokat tartalmaz, ami memegöli a tyúkszemet. (Lepisiled, hagyod fél percig, azán vízzel lemosod.)

2009. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Jó még rá a vérehulló fecskefű is. Kis sárga virág sárga nedvvel. Csak rá kell kenni. [link]

Ezt most találtam: [link]

2009. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat rossz cipőtől,vagy ha nagyon beütöd valahova.Én az asztal sarkába vágtam be,azóta nem múlik,és egyre jobban fáj.
2009. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A patikákban direkt ilyen alkalmakra árulnak olyan lábujjra ragasztható gyógyszert, ami megpuhítja és aztán fájdalom mentesen le lehet szedni, akár kézzel is. Pár száz forint értékben van, én is ilyennel szedtem le az enyémet.
2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!