Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszió gyógyszeres kezelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió gyógyszeres kezelése mennyire volt hatásos nektek? Olyan depressziora gondolok, ami azért alakult ki, mert nem tetszetek a lányoknak.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 1,5 éve járok pszichologushoz. Nem nagyon segitett, mostmár ott tartunk, hogy gyógyszer kell.
2011. szept. 3. 01:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tetszel nekik?
2011. szept. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy depressziós vagy csakis magadon múlik. Én saját magamat gyógyítottam ki (nem akarom isteníteni magam) mindenféle pszichiáter pszichológus gyógyszer nélkül. Egyszerűen annyi, hogy csinálj valami hasznosat, járj kirándulni sportolni stb. sport a testet a kirándulás meg a lelket vidítja fel.
2011. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Semmit, az csak tüneti kezelés, tűzoltás. Fejben kell eldönteni a dolgokat, belülről kell megváltozni. A gyógyszer módosítja a tudatod, a hangulatod, de nem fog helyetted megváltozni. Ez inkább önbizalomhiány, mintsem depresszió. Azért lettél depis, mert nem tetszel a lányoknak? Minden nő elutasít? Vagy egyáltalán próbálkoztál? Kicsit írd le részletesebben kérlek.
2011. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Tipikus.

Szerinted az örömlányok miért vannak?

Eszedbe jutott már egyáltalán?

Egyébként mit teszel azért,hogy testszél nekik?

Sport,ruházat,lóvé,vagy annyira kicsi a műszer?

Mert akkor tényleg nincs mit tenni és azon a doki meg a gyógyszerek sem fognak segíteni.

2011. szept. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
figyelj, ember. ilyenkor azt tudom mondani, hogy vállalj olyan melót, amiben nincs idő a lányokra... katonaság, idegen légió, segélyszolgálat, ilyesmi... én mindig azt mondom, ha valakinek nem jön össze valami, akkor próbáljon segíteni másoknak.
2011. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:

az eddigi válaszok mind hülyeség kukába velük.


haver csak akkor fogsz kigyógyulni ebből ha lesz 1 csajod, ha a fejed tetejére állsz belőled akkor se lesz normális ember, ha csak nem találsz 1 barátnőt........sajnos ez van.......hidd el haver tudom mit érzel, én 4 éve járok pszichiáterhez, de sz@rt sem ért nekem is írtak fel kedélyjavítókat meg más gyógyszereket, de semmi............nem lett jobb...........keress 1 lányt lehet csúnya vagy csúnyább is, csak legyen 1 mert lefogsz süllyedni még jobban a méééééélybe.


sok sikert.

2011. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
1 éve van barátnöm, de csak fél évig voltam mellette boldog valamennyire. Mostmár meg még rosszabb mint ezelött bármikor korábban, persze nem a személye miatt.
2011. szept. 3. 09:11
 8/27 anonim ***** válasza:
Lehet nem a neked megfelelő nő van melletted? Ez így igazából ellentmondás kicsit. Nem tetszem a lányoknak, de van barátnőm. Valami miatt kialakult a boldogtalanság, tudod mi okozta? Valami történt a kapcsolatotokban?
2011. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 .Daniel. ***** válasza:
Robika azt kell mondjam a többi válasz nagyon hasznos viszont a Tiéd nem ér semmit. Először tegye rendbe saját magát aztán jöhet a csajozás.
2011. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
te danika te meg már irtál nekem privátot, és válaszoltam is rá, de nem tanitottál meg semmire.
2011. szept. 3. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!