Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem így magam?

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor érzem rosszul magam az alap közérzetem rossz fáj a fejem és lázasnak érzem magam mikor nem is vagyok az. Gyengének érzem magam és fájnak a végtagjaim a fejem is meleg de lázam semmi.
2011. jún. 18. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mööööö
2011. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj, hogy nem ide válaszolok, de segítenél nekem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1904.. mégegyszer bocsánat de nagyon félek.
2011. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A korod segitene, meg a nemed... de szerintem vérszegény vagy :) én is hasonlóan érzem magam, csak én már lassan 15éve az vagyok, egyél sok piros gyümölcsöt , meg spenótot, meg répát meg persze igyál c-vitamint
2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok
2011. jún. 18. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
és szédelegsz is? mert ha igen, akkor vérszegénység. De ha nem akkor meg fogyassz rendszeresen c-vitamint és majd segit . lehet h vitamin hiányod van, ha vitamint fogyasztasz az majd erősíti az immunrendszered és ha véletlen belső lázad van, akkor is efog múlni
2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szédülni nem csak közérzetem rossz nagyon, és nagyon köszönöm a válaszod!!
2011. jún. 18. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
szívesen :) de lehet, h az van, h nem eszel rendszeresn, vagy épp túl keveset ...
2011. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggelizni sose szoktam talán az lehet a baj de amúgy mindig eszek
2011. jún. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!