Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy csak netről tudok "pasizni"? Nem vagyok csúnya, csak kicsit zárkózottabb. meg nincs önbizalmam. Ez gáz? Mármint az hogy máshonnan nem tudok.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok gothrocker, nagy a szám, és kemény vagyok sokszor. de ez cska a külső... bennem a hiba?
2009. jan. 30. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne benned a hiba? ha így gondolod akkor igaz h nincs önbizalmad, legyen önbizalmad nem vagy se kevesebb se több mint bármelyik ember

legyél nőies de kemény, sokszor a pasik megijednek az erős nőktől, de ez ne érdeklejen ha ilyen vagy, lesz olyan akinek ezzel imponálsz, ad magad akkor nem lesz baj, az h hol pasizol, azt te választod, de én ajánlom a való életet onnan sokkal több tapasztalatot lehet szerezni, és net-en nem jön át az amiért is ált. beleszeretünk valakibe a kisugárzás

2009. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van előttem válaszolónak,egyáltalán nem Benned van a hiba.Viszont ha szerzel legalább egy csöppnyi önbizalmat,akkor már könnyebben menni fog az ismerkedés máshol is.Neten azért ismerkedsz könnyen,mert lehet,hogy lát rólad képet,lehet,hogy kamoztok is,de nem látja minden apró reagálásodat,mozdulataidat,amiket később megszerethet benned.Igen,a másik a kisugárzás,ez is fontos.Találkozz azokkal az emberekkel,akikkel neten megismerkedtél,kicsit legyél bátrabb,mert veszíteni valód nincs!:) Ha már valakivel úgyis szimpatikusak vagytok egymásnak,hogy nincs köztetek x távolság,hanem ott vagytok szemtől-szembe egymással,akkor abból bármi komolyabb is kialakulhat!Légy bátrabb!Sok sikert kívánok!:)Bubbla
2009. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a kemény-nagyszáj kombináció élőben a nyuszikat riasztja el

neten vonzza mert van egy távolság


az önbizalomhiány érzékelhető, de ez önmagában még nem elég ok a parternélküliségre

volt már komolyabb kapcsolatod?

2009. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem rég lett vége. 2 évig tartott.
2009. febr. 2. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Sokszor hallani, hogy igen tartós kapcsolatok születnek a neten keresztül.Ez ma már elfogadott.Én is így ismertem meg a páromat, mert én sem tudtam máshol ismerkedni.És működik a dolog:) Szóval ott ismerkedsz, ahol neked jó, nincs ebben semmi rossz.Nemcsak csúnya vagy buta emberek használják, sőt:)
2010. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel nincs hiba, a gothrocker el mar annal inkabb. vagy goth vagy, vagy rocker. de ilyen nincs hogy gothrocker, apam. ez olyan mintha aztmondanad hogy kamionbusz. ha nincs onbizalmad akkor nemhiszem hogy nagy a szad es sokszor kemeny vagy. inkabb lehet hogy felveszel magadra egy maszkot es eljatszol egy olyan szemelyiseget amivel takarni akarod az eredetit, es konnyebb ezt megtenni neten keresztul. vagy tan nem igy van ?
2010. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó. Nem a zenei/stílusbeli hovatartozásom votl a kérdés.

Mellesleg attól mgé hogy nagy a szám, simán nem lehet önbizalmam. csak egy kis agy kéne. Kösz.

2010. febr. 1. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is gothrocker vagyok. Fiú vagyok és hasonló cipőben jártam/járok, mint Te. Van-e olyan pasi a környezetedben, aki tetszik Neked?


Lindemann

2010. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!