Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 6 évig voltam együtt a fiummal...

6 évig voltam együtt a fiummal és mint kiderült ebből 3 évig csalt, és kihasznált. Az utolsópár évben folyamatosan mondta, hogy csúnya vagyok stb. , de mégsem hagytam el, mert szeretem. Önbizalmam nincs. Hogy szerezem vissza rég elhagyott önbizalmam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 200 "kiéhezet" fiu a munkatársam,akik állandóan mondják hogy szép vagyok de nem hiszek senkinek.nem értem hogy történhetet ez velem.
2009. márc. 3. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Nehatagudj,de nem tudom szebben kifejezni magam.:Te hülye vagy!!!De tényleg.HA engem sértegetne egy fiú,és még megis csalna hát ugy ott hagynám....Figyelj,az ő számára nem vagy fontos,nem szeret!!!Akit szeretünk azt nem csaljuk meg,max egyre még rá lehet mondani hogy a kisértés(de én ezt sem bocsájtanám meg csak ha tényleg látnám a változást)....de nem három évig.Annyi pasi rohangál az utcán,mért kell neked az aki téged nem szeret?És ne hallgass rá,mért lennél már csúnya??bár nem ismerlek de én senkire sem mondom hogy csúnya max nem jól kezeli az adottságait.Szarj rá arra a srácra,Te jobbat érdemelsz!Mosolyogj sokat,gondold át az életed hogy min kellene változtatnod!HA valamit előnytelennek találsz magadon akkor változtass rajta.!
2009. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Az önbizalomhiány nagyon rossz tud lenni.

Ha 200 kiéhezett pasival dolgozol együtt, akkor két lehetséges válasz van.

1. Tényleg szép vagy, és kívánatos.

2. Pusztán udvariasságból mondják.

Hogy a fiúd miért mondta, hogy csúnya vagy,

Talán, mert nem volt gerince azt mondani, hogy bocs, de hagyjuk abba, hanem inkább pszichésen akart rád hatni, hogy Te lépj.

Ez viszont az Ő részéről egy gyávaság.

Magaddal kell rendezned helyzetedet, a hova is tartozok kérdéssel.

A tükörbe nézel és mondod. - Jó nő vagyok!

Érezd is magad annak, nem elég, ha csak elhiteted magaddal.

Legyen önkritikád.

Fogadd el magad, a többit bízd a fiúkra, ha lépnek feléd, akkor olyan ronda nem lehetsz.

Ha jó pasik közelednek feléd, akkor nyertél, ha csak puhányoknak jössz be, akkor kezdj aggódni.

2009. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na most azért az fontos hogy csakis amiatt nincs önbizalmad mert a barátod csalt ? Mert ez még önmagában kevés. Jó lenne tudni a korotokat, de ha fiatalok vagytok, mondjam azt, hogy természetes? .....
2009. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.megfogom fontolni őket.:)
2009. márc. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!