Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg vagyok? Mert a legtöbb...

Beteg vagyok? Mert a legtöbb ismerősöm mindig megjegyzi hogy szerintük lelki beteg vagyok meg depressziós, és orvoshoz kellene fordulnom. Szerintettek érdemes lenne elmennem egy pszichológushoz? És mivel tudnám erősíteni az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Az egész fél éve kezdődött. Elég sok problémám volt,és sok szomorúság ért, de mindig próbáltam tűltenni magam ezeken. De a problémák egyre csak gyűltek, és egy idő után már nem tudtam ezeket "leküzdeni". Mindenki egyedül hagyott a bajban. Elkezdett nagyon fájni a gyomrom, amivel később orvoshoz is fordultam. Kiderült, hogy gyomoridegesség, és gyomorfalgyulladás... Ezekből kigyógyultam, de azóta nagyon le van gyengülve az immunrendszerem. Próbáltam felerősíteni, de nem sikerül. Rengeteg vitamint szedtem, sok gyümölcsöt is eszek, és rendszeresen sportolok (kivéve ha nagyon roszul vagyok). Szóval próbálok egészséges életmódot folytatni. De van pár tünet, ami elég gyakran előjön. Ilyen a hidegrázás (nyáron a negyven fokban is képes vagyok fázni) , a fejfájás, szédülés, és néha a gyomorfájás. Elég zárkózott vagyok amiatt, amit az elmúlt fél évben át kellett élnem. Sokat vagyok szomorú, az önbecsülésemet meg elég rendesen lerombolták. Nem szívesen megyek társaságba, bár elég sokat szoktak hívni, és általában mindig visszamondom. Amikor egyedül vagyok, nem bírom tovább , és a semmin elkezdek sírni. Az emberek meg szokták jegyezni, hogy szerintük lelki problémáim vannak. Evvel is elég sokat "piszkálnak", hogy menjek el egy teljes kivizsgálásra... (Érdekes, hogy fél éve nem tudtak rám odafigyelni, most meg hirtelen mindenki észrevette hogy történt valami..)Nem tudom hogy érdemes lenne-e pszichológushoz fordulnom... Köszönöm annak, aki elolvassa, és megpróbál tanácsot adni!


Egy 14 éves lány


2011. júl. 7. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Betegesen beléd beszélik. Valójában erre a kérdésre csak te tudhatod a választ.... Ha spirituális beállítottságú vagy meditálhatsz jógázhatsz! Túl fiatal vagy még ahhoz hogy depis legyél ezek miatt!
2016. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Neked nem pszichologust ajánlom,csak nevelési tanácsadót! Mert még kicsi tanonc vagy,aki gátlásos picit,de fel lehet oldani!
2016. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!