Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor fogom ezt kinőni?

Mikor fogom ezt kinőni?

Figyelt kérdés
szeptember végén kezdődött hogy fájt a mellkasom és nehezen kaptam levegőt, beis fektettet kórházba valami krónikus köhögés bronchitis na arra add pipát amit reggel este fújok és a mellkasfájdalom megszünt, de még mindig köhögök, de nem kicsit ilyen jó nagyot mint egy kutya hogy zeng minden, elöször izomlazam volt töle de mostmar megszoktam csak zavar sokszor hogy köhögök mint állat , tüdöröngen jó ma csinaltak valami tesztet kivaló, csak annyit mondanak hogy asztmás vagyok és fujjam a ventolint de mostis köhögök mint állat mindig de nagyon ritkana van hogy elmul, allergia teszt se mutat semmi 13/F
2011. júl. 8. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Én életemben egyszer voltam bronchitises, lehet nem olyan erős az immunrendszered, ha tudsz szedj valami immunerősítőt -bár nekem nem váltak be az ilyenek, de próbát megérhet. de lehet hogy nem jó ötlet mert még fiatalabb vagy.
2011. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha nagy leszek csak ki növöm . neM?
2011. júl. 8. 19:08
 3/3 anonim válasza:
Elvileg ki kéne. :)
2011. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!