Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Túl fogom élni?

Mi lehet velem? Túl fogom élni?

Figyelt kérdés

Nah szóval:

Kb. 1 hete kezdett el fájni a hasam / gyomrom. Anyáék szerint a csípős paprikától de szerintem nem, mert nem ettem sokat belőle meg semmi.


De viszont tegnap este elszívtam egy cigit, és utána ment a hasam vagyis szenvedtem nagyon. Napi 3 szálat szívok de nem tudom h mi van.


A harmadik az, h valamikor du. 5-kor eszek először mert későn kelek, meg hajnal 3kor is eszek mikor fekszem le.


És most nem tudom h mi van.:S

Kérem segítsetek. Kort és nemet lécci.


16 / F


2010. aug. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal 3-kor eszel,és akkor fekszel le,délután 5-kor eszel először...Hát ettől van a bajod!Borzalmasan elrontod a bioritmusod,így nem csoda,ha minden bajod van.Alakíts ki egy normális napirendet és étkezz mindíg megfelelő időben,attól rendbe jössz.
2010. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszertelen evés rohadtul egészségtelen, a dohányzás meg serkenti az emésztést.
2010. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintme egyszerűen csak felborult az anyagcseréd, mert nem szoktál hozzá az éjszakázáshoz. Próbálj meg normális időben lefeküdni, és felkelni, és az étkezésed is igazítsd ehhez. A csípős paprikával vigyázz. Cigizni meg nem kéne főleg nem 16 évesen. Napi 3 szál is több grammnyi kátrányt jelent a tüdődnek.
2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké.

Köszi a válaszokat...:S

2010. aug. 7. 16:28
 5/7 anonim válasza:
ha így fj a hasad... mikor cigiztél jó hogy nem fostál be :D a cigi mindenkinek elindítja a bélmozgását :)
2010. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:
50%

Ez az életmód szörnyen elintézi az egész szervezetedet. Próbálj meg normális időben lefeküdni, felkelni, rendszeresen étkezni, akkor minden bajod elmúlik majd. Ez így nem mehet tovább, főleg nem ilyen fiatalon. Ne akard máris tönkretenni magad.

17/L

2010. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben..megpróbálok valamit csinálni.

Köszi a válaszokat.

2010. aug. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!