Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarom vagy mi lehet?...

Alvászavarom vagy mi lehet? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
40 órája nem aludtam kicsit érzem magamon hogy fáradt vagyok.mindig kattog az agyam h "jajj úgyse tudok elaludni,stb",és csak azt veszem észre h hajnali 3 és még a gép előtt vagyok:S arra akarok ráállni hogy mondjuk fél1kor lefekszem és fél 9kor keljek.Tanácsok?HELP PLS:(
2011. júl. 20. 00:14
 1/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!! KÖSZÖNÖM!!!:*
2011. júl. 20. 22:00
 2/3 Sanjoe válasza:

Az alvás a mindennapok része, és kis időráfordítással rá tudod állítani a szervezeted a kevés alvásra, de minden nap aludj! Próbálj meg kevés Colát, energiaitalt, kávét fogyasztani és igyál minden nap egy kevés gyümölcslevet. Mozogj minden nap! Légy tevékeny!

Egy amerikai kutatócsoport megállapította hogy az alváshiányba előbb bele lehet halni, mint az éhségbe.

2011. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. júl. 20. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!