Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülök ilyen nagyon?

Mitől szédülök ilyen nagyon?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon nagy baloldali migrénem volt, hányingerrel, őrült fájdalommal. Görcsoldót vettem be, mentolos vattával dörzsölgettem a fél fejem, és aludtam egy kicsit, de mozogni csak óvatosan tudtam, mert minden hirtelen mozdulatra beleállt a fájás újra.

Ma reggel ébredés után ülnék fel az ágyban, kapásból eldőltem, úgy ébredtem, hogy szédülök, mint egy részeg. Azóta is visz a fejem, egyenesen menni is nehéz, állni nem jó, csak feküdni, és csak a fejem bal oldala szédül, ami tegnap úgy fájt. Balra is húz a fejem.

Mitől lehet ez? Vérnyomásgondom nincs, vitaminhiányról se tudok. A szemüvegem is jó, rendesen hordom.


25/L


2011. júl. 24. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én aggódnék akár valami komolyabbon is, szerintem vitesd be magad ügyeletre, mielőtt felfordulsz. :S
2011. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet fertőzés,de nem biztos,hogy az agyadat érintette,ugyanis a füledben lévő félkörös ívjáratok felelősek az egyensúlyérzetért és ez nálad nem működik rendesen.Fordulj orvoshoz,hogy ne terjedjen tovább.

Nem voltál kitéve erős szélnek?

2011. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!