Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé mosottsz*r reggelente?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem maradok fent sokáig, max 10-11, és előfordul hogy kilenckor kelek, mégis fáradt vagyok. Ma fel kellett kelnem háromnegyed hétkor, de így is nyolc és fél órát aludtam, mégis mindjárt elalszok ülve... Miért? Most még nyáron egy dolog, de suliban lefeküdjek hatkor, hogy reggel fel tudjak kelni? oO 15L
2011. júl. 27. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha amúgy egészséges vagy, nézd meg, mennyire kényelmes az ágy. Milyen párnát használsz?

Lehetnek lelki okai is.

2011. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:

Teljes vérkép kellene! Beszélj a házidokival. Lehet, hogy vashiányod van! Lányoknál gyakori a menstruáció miatt!


Amúgy meg szedj multivitamint és igyál sok vizet!

2011. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ajanlom h dobd ki a mosogepet
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja voltam vérvételen, kicsit sok az aceton a vizeletemben mert keveset iszok, ennyi ami nem ok, de még az is a normális értéken belül volt. Most anyával alszok, mert csináljuk a szobám, hát nem nagyon szeretem az ágyát, nekem kemény, de tudok úgy feküdni, hogy kényelmes legyen. Éjszaka pedig nem mosunk, úgyhogy az is kizárva... Esetleg lehet baj, ha sokszor felkelek éjszaka, hogy kimenjek WC-re? (Akár 7-8 is) Bár most utolsó éjszaka nem voltam talán csak egyszer meg reggel, de engem akkor is zavar, hogy alszok akár 10 órát és ugyanolyan vagyok mint aki semmit..
2011. júl. 27. 12:00
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet szellemi kimerültség miatt is. Ha nem sportolsz, csak szellemi tevékenységet végzel (tanulás, olvasás, netezés), akkor lehet az is az oka. Kell néha a fizikai fáradtság a szellemi kipihentséghez. Ez akár tüneteket is okozhat, nekem is volt már ilyen!
2011. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régen sporoltam, most csak heti 2x lovaglás, ha itthon vagyok elmegyek biciklizni barátokkal, most új szobát csináltunk, stb... De semmi nem különbözik a többitől, csak néha mint akit fejbevágtak. Ma hazajöttem délben, ötig aludtam, és most is olyan vagyok, hogy elalszok ülve..
2011. júl. 27. 19:04
 7/9 bromkrezol ***** válasza:

van egy nagyon jó kis gyakorlat, a kathu pranam, hamar meg tudod tanulni, reggel ha kb. 10-15 percet rászánsz, és minden nap csinálod, elmúlik ez a gond.

http://www.youtube.com/watch?v=FRRRXYVJG_E&feature=related

2011. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Teljes vérkép kellene! Beszélj a házidokival. Lehet, hogy vashiányod van! Lányoknál gyakori a menstruáció miatt!"


hát én fiú vagyok, de ez meglepett... arra nem gondoltam volna hogy vasat menstruálnak a lányok.... azért vannak sokáig wc-n... és a tampon pedig mágnes lenne?

2011. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a vérveszteségre gondolt, "kedves" 404 imitátor:)
2011. júl. 31. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!