Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha kihagy a szívem, nem...

Néha kihagy a szívem, nem tudom mi lehet a magyarázat? Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés
Általában szédülök előtte és még hányingerem is szokott lenni. Egy alkalommal megnéztem a vérnyomásomat, normális volt, a pulzus viszont alacsony és akkor vettem észre, hogy néha kihagy. Egyszer minden negyedik-ötödik szívverés kimaradt. Voltam EKG-n, az orvos is észrevette. Nem igazán adott választ, Nyugtatót akar felírni (Frontint). Egyszer meg hosszabb ideig mellkasi fájdalmaim voltak és alig kaptam levegőt. Lehet, hogy pánikbetegség?
2010. febr. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott olyan lenni, hogy mintha kihagyna aszivet egy ütést. Olyankor olyan rossz érzés, de egyébként nem szédülök meg semmi. Múltkor a jogsihoz mentem az orvoshoz papírért, akkor megmérték a vérnyomásom, ami magas volt (amúgy szerintem csak azért mert izgulok az orvosnál). nemrég meg elküldött a kardiológiára, mert állítólag zívzörejem van (de azt mondta lehet hogy csak a rossz testtartásom miatt) szal mostmár én sem tudom mivan:S
2010. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor te se kaptál pontos választ. Még szerencse, hogy orvosok.
2010. febr. 27. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, aztán meg nagyobb erővel beindul. Voltam én is EKG-én, szívidddeget állapított meg az orvos, azóta napi fél Frontint szedek rá. De bizony a frontokat nagyon nem bírom, olyankor napi 2xfél szemet szedek rá. Az nyugtatja a szívet is meg az egész idegrendszeremet.
2010. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is Frontint akar felírni az orvos. Nem vagy álmos tőle?
2010. febr. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!