Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most depresszió? :S

Ez most depresszió? :S

Figyelt kérdés
Sokszor amikor felkelek már nagyon rossz a közérzetem, mintha belülről nyomna valami :S semmihez nincs kedvem, nem érzem jól magam. nem tudom mit tegyek, mert ez már 2 hete így megy, és nem valami jó:( hiába mozdulok ki, abban a 2-3 órában jól érzem magam, de utána megint ez a rossz érzés :/ mit tegyek ellene?
2011. aug. 4. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlok a pszichológust. A háziorvosod beutal. A pszichológus megmondja hogy mi a teendő. Én szorongással mentem pszichiáterhez, s aztán kellett szednem gyógyszert de ma már semmi bajom, és boldogabb vagyok mint valaha.
2011. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Draug ***** válasza:
Találj valami hobbit, ami lefoglal! Valami célt, amiért elkezdesz küzdeni! Ha úgy érzed, csak napról napra élsz, rosszkedvű vagy, mert úgy érzed, nincs értelme az életednek, akkor adj neki értelmet :)
2011. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hét az még nem sok de ha 1-2 hónap múlva se múlik akkor 100% hogy depresszió akkor tényleg menj orvoshoz.
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, remélem csak ez a sz.ar idő az oka..:(
2011. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!