Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Álmatlanságban szenvedek, mi...

Álmatlanságban szenvedek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm (1 hónapja), 3 évig együtt éltünk.Most a szerelmi bánat mellé kínzó álmatlanság is társul.Ez a napi 2-3 óra alvás már kikészít, mégsem tudok aludni.
2011. aug. 4. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
akkor vedd be azt :)
2011. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha a kiinduló pont szerelmi bánat volt, szerintem járj társaságba. Barátokra gondolok, nem ivócimborákra! Sportolj kirándulj, nézz meg jó filmeket, olvass, vagyis foglald el magad minél tartalmasabban. Patika helyett pedig a Herbáriába menj, egy csomó elalvást segítő gyógynövény létezik. Ha utálsz utánajárni, keress rá a NET-en.
2011. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hasonló gondjaim voltak másfél éve, nekem a Béres Redormin segített csak, kettőt vettem be belőle, aztán visszaállt minden a helyére kb másfél hónap után, azóta szerencsére nincs ilyen gondom, és nem is szoktam rá:). vény nélküli, nem leszel tőle "tompa" napközben (én ettől féltem kicsit), én nagyon jókat aludtam vele :) :)
2011. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A kálciumpezsgő tabletta is álmosit.

Vagy citromfü tea

2011. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Amig nem szünik meg a szerelmi bánatod, nem is fogsz tudni normálisan aludni. Az idő majd hoz gyógyulást, de az sokáig tart. Próbálj megismerkedni egy másik lánnyal, hátha feledtetné egy kicsit azt, aki szakitott veled.
2013. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!