Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tehetném mélyebbé a hangom?

Hogy tehetném mélyebbé a hangom?

Figyelt kérdés

Férfi létemre abszolút nem mély a hangom, inkább b*zis-nak mondanám, pedig 1000% hetero vagyok. A csajoknak ez nem tetszik sztem, hogy tudnám mélyíteni? Dohányzok is, de nem mélyül... Kérlek, csak normális válaszokat írjatok!!! Köszi!


20/F


2011. aug. 6. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

ha ilyen a hangod fogadd el ezen nem tudsz változtatni. talán majd az évek alatt mélyülni fog.

nekem is mély hangom van és én is 19 éves vagyok.

nekem is mindig mondják hogy biztos b*zi vagyok. de már nem foglalkozom velük. ha ilyen a hangom nem tudok mit csinálni.

2011. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
szegények xddd már 13 évesen olyan hangom volt mint aki születése óta dohányzik, pedig nem is cigiztem még életemben xdddd
2011. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan 24-25 éves korodig még van esélyed, hogy magától mélyülni fog a hangod, kb. ennyi idős korra fejeződik be teljesen a nemi érésünk. Ha esetleg magasabb marad sem a világ vége, engem például sohasem vonzottak a mély hangú férfiak és egészen biztosan más nő is van vele így. Egyébként már léteznek különböző "hangmélyítő" gyakorlatok, illetve több logopédus állítja, hogy a jelnlegi hollywoodi színészek is csak "trükköznek", hogy mélyebbnek tűnjön a hangjuk. Ha beírod google-be hogy "voice depening" vagy "how to deepen your voice", akkor jópár ilyen oldalt fogsz találni, ami ezzel a kérdéskörrel foglalkozik :)
2011. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!