Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Ez már több...

Mi van velem? Ez már több mint depresszió?

Figyelt kérdés
már sok nagyon régóta (fél év) rossz hangulatú, depressziós vagyok. mostanában egyre rosszabb, félek a sötétben, nem merek aludni csak fénynél, és olyan hülye érzésem van, attól félek hogy valaki itt van, aki tudom hogy nincs itt meg nem is létezik, de félek. tegnap este kutyamorgást hallottam és kiszaladtam a szobából, de mindenki aztmondta hogy ők nem hallottak semmit, aztán elkezdtem remegni, annyira féltem. egyre jobban félek, és nem akarom hogy súlyosabb legyen. mit tegyek? 15/L
2011. aug. 7. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan aludj fénynél!Én is néhány évvel ezelőtt hasonló helyzetbe voltam. Én elmentem (pszichiáterhez).

Adott valami enyhe gyógyszert amitől elmúlt a félelmem.

Most nem szedek semmit és jól vagyok.

2011. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)de nem lehet, hogy a kutyamorgás valami hallucináció volt? mert csak én hallottam, de a hugom nem, aki kb 1 méterre se volt tőlem.
2011. aug. 7. 11:55
 3/4 Doruss ***** válasza:
Lehetséges, hogy valódi volt, mert félsz, és az agyad valahogy ki van erre élesedve. De az is lehet, hogy hallucináltál. Szerintem keress fel egy pszichológust.
2011. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Puer válasza:
Kelj fel minnél előbb, 6-7, hogy kitudd használni jobban a napodat, ezáltal majd előbb is fox ágyba bújni, ne nézz tv-t, horror filmet végképp, lefekvés előtt semmi féle képpen, mert amit alvés előtt átélsz azon egész este dolgozni fog a tudatalattid, kevesebb kompi, tobbet kint a szabadban a haverokkal.
2011. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!