Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki milyen meregtelenitesi...

Ki milyen meregtelenitesi modszert hasznalt mar, ami hatasos is?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha szenvedni kell, birom en, csak az eddigit nem erzem hatasosnak. 10 napig csak vizet, gyogyteat ittam, elötte-utana le es felvezetö etrendet tartottam, de semmi valtozast nem eszleltem... nem a megvaltast varom, de egyszerüen semmi hatasa nem volt.... jah, es NEM fogyni szeretnek elsösorban, de semmi jonak nem vagyok az elrontoja :)
2009. ápr. 13. 15:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
forever termékek megfeleő bogyói, aloe vera gél és valami természetes antibiotikum nevű barna bogyó. az tök jhó. egyébként mit vársz a méregtelenítáéstől??elhiszem hoyg méregtelenítve vagyok és kész. én se érzek semmit,
2009. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
en azt varom a meregtelenitestöl, hogy az altalanos közerzetem javuljon. Ne legyek annyira faradekony (ilyenkor tavasszal szörnyen az vagyok), es ne kapjam el minden evben a szokasos felös leguti megbetegedeseimet, illetve a böröm allapotanak javulasat, amiröl tudom, hogy elöször rosszabb lesz, de a "feljegyzesek alapjan" utana jobban kene lennie, na nekem ez nem törtenik meg...
2009. ápr. 13. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Miből gondolod, hogy mérgezett vagy? Ha nem éreztél semmi változást (mint a résztvevők nagy része) akkor nem volt előtte sem semmi baj.

Én nem tudom, de ezek az időszakos divatok engem nem tudnak meggyőzni. Napi két órát sportolok ma is, 42 éves vagyok, van 3 gyerekem, szeretek sokat szeretkezni a párommal, eszem ami jól esik (ami néha abált szalonna, hagymával, néha kagyló kilószám), ha buli van akkor iszom is egy kis aperitifet, borocskát.

Nem hiszem, hogy változtatnom kéne bármit.

2009. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na ez az, latod... ezert szeretnek meregteleniteni, mert te nem hiszed, ezert teremezsetes, hogy neked nincs ra szükseged, de mivel en meg igy hiszem, ezert nekem meg van ra, ha masert nem a sajat hülyesegem megnyugtatasara :) amugy en alapvetöen egeszsegtelenül taplalkozom, mar eleve azert, mert bar kismertekben, de allergias vagyok a tejre, de ezzel nem foglalkozom, napi szinten eszem tejtermeket, meg amugysem vagyok tudatos sem taplalkozasban, sem a sportban...
2009. ápr. 13. 15:56
 5/12 anonim válasza:
100%

szerintem si hit kérédse, csodát ne várj nem lesz.

energia??? ha, ha...:-)))

akkor szed pl supradynt, annyit az is ér, mint a drágább méregtelenítő akármik.

egyébként talán az extra sok zöldség gyümölcs lehet változtatna valamit, hoyg ne érezd m,agad olyan kifacsartnak, máér ha szereted, mert ha büntetés egy saláta megevése akkor az se ér semmit.

2009. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm, ilyenekre gondoltam, amit az utolso irt. Nem valami csodaszert szeretnek, ami majd 10 nap utan kicserel 100.000.000 ft-ert :) de a supradyn nekem semmit nem ert ugyszinten... es kivizsgalason voltam mar, orvosilag minden rendben megis allandoan hulla vagyok, pedig alszom eleget...
2009. ápr. 13. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én második

Szerintem alapvetően az fáradt, annak nincs energiája, aki nem mozog eleget. Ha én valamiért egy pár napig nem tudok sportolni, akkor kétszer annyit alszom mint egyébként és úgy vonszolom magam ki az ágyból.

Ha sportolsz, akkor a szervezet jól felpörög, (méregtelenít is, hiszen egy csomó mindent ki is izzadsz) jól átmossa az ereidet, jól elfáradsz, effektíven alszol utána, kipihenten ébredsz.

Én a helyedben nem mindenféle nem eszem egy hétig kúrákkal kínoznám magam, hanem elmennék és futnék minden nap fél órát, Hidd el, hogy sokkal többet ér.

2009. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kiprobalom, hatha bejön a sport :) de gondolom nincs megkötve a futas... ugye? Mar ugy ertem, hogy ha valamit gyülölök, akkor az a futas... nem elsösorban lustasagbol, a sport az jöhet, de nekem a futas egyszerüen nem fekszik... vagy meg lehet azt szokni?
2009. ápr. 13. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem futás akkor más. Csak jól mozgasd át magad.
2009. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy nagyon természetes megoldást ajánlok. ez a BÚZAFŰ LEVE, frissen préselve.


Az egyik legjobb méregtelenítő, amit valaha megismertem. Magam is használom. Éhgyomorra idd, előszőr pár evőkanálnyit, majd elmehetsz akár 1,5 dl per alkalom.


1. napos böjttel kombinálva a búzafűlé kúrát garantálom, hogy kiszed minden salakanyagot a szervezetedből, a belekből is. Ha böjtöt tartasz, akkor naponta többször is ihatsz búzafűlét 2-3x is akár.


Arra figyelj oda hogy frissen préseld a búzafűt, ha egyszer megkedveled akkor rá fogsz szokni, nagyon jól vitalizálja a szervezetet és sejtszinten méregtelenít.



Méregtelenítésre még javaslom: MÁJ MÉREGTELENÍTÉSE:

MÁRIATÖVIS MAG

hideg vizes áztatással (12 óra) kell kinyerni a teát, kb 1 liter vízbe 3 csapott tk mag kell. Ezt kell meginni napközben. És ez nagyon finom is. :)

2009. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!