Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki milyen meregtelenitesi...

Ki milyen meregtelenitesi modszert hasznalt mar, ami hatasos is?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha szenvedni kell, birom en, csak az eddigit nem erzem hatasosnak. 10 napig csak vizet, gyogyteat ittam, elötte-utana le es felvezetö etrendet tartottam, de semmi valtozast nem eszleltem... nem a megvaltast varom, de egyszerüen semmi hatasa nem volt.... jah, es NEM fogyni szeretnek elsösorban, de semmi jonak nem vagyok az elrontoja :)
2009. ápr. 13. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a juharszirups kúrát próbáltam 10 napig. A végére tényleg sokkal fittebb lettem, jobb lett a közérzetem is. De az is nagyon jó, ha az ember sokat sétál a szabadban, a friss levegőn, ez most pont aktuális. Ha ez sem segítene, én a Pharmaton Vital kapszulát szedtem, az is jó volt, habár nem szeretek gyógyszereket meg bogyókat szedni!Sok embernél a stressz az, ami fáradékonyságot vált ki, mert elszívja az energiáját, velem is így van sajnos. Ebben az esetben fontos a pihenés , a relaxáció!

Sok sikert!ha valami bevált, várom beszámolódat!:)

2009. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nagyon szepen köszönöm az utolso ket valaszolonak (is) a segitseget, most neki allok a juharsziruposnak elsökörben, irok, hogy mi volt :)
2009. ápr. 14. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!