Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véletlenül belekarmoltam az...

Véletlenül belekarmoltam az anyajegyembe, és vérzett. Nem lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Leragasztottam. Régebben is volt ilyen, de már nem emlékszem, milyen volt... egyébként évente ellenőriztetem őket.
2011. aug. 16. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ha sebésszel kivágatod! Ha szerencséd van, akkor nem lesz belőle baj, barátom is belekarmolt egyszer, neki is vérzett és nem lett semmi baja.

De olyanról is hallottam már hogy egy anyajegyet elkapart valaki és elrákosodott.

Tehát a legjobb a sebészi beavatkozás.

2011. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem muszáj, nem szeretném kivágatni ezt, mert a kulcscsontomnál van, és eléggé látható. Már 3-mat kivágtak 2 éve, és nagyon csúnya heg maradt, mert sajnos ilyen a bőröm. Úgyhogy nem szeretném, ha nem feltétlenül szükséges.. Meg mostmár majdnem begyógyult. de köszi a választ :)
2011. aug. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!