Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesommal játszotam és véletlen...

Tesommal játszotam és véletlenül bele kapot az anyajegyembe amit egyből le is kapart. Ugy 2 vagy 3 miliméter nagyságu lehetet. Nem tudom mit csináljak már kezd ösze forni de nem tudom mi tévő legyek? Menyi az esélye hogy bőr rákot kapjak?

Figyelt kérdés
nagyon félek.ezentul nem fogok az öcsémmel játszani.
2011. júl. 12. 16:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz,mert hallottam,hogy haltak is bele ilyenbe.Nem vicc.
2011. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne féljél, ettől nem lesz rákod!
2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

elsőnek ne higgy!

többszöri sérülésnél lenne rá esély de ott se sok!

2011. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyébként meg menj el bőrgyógyászhoz!!! azt fogja mondani, hogy figyeld az anyajegyed nem változik-e
2011. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ilyen nagyon sok emberrel előfordul, a napozás sokkal ártalmasabb az anyajegyekre.
2011. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mostmár egy kicsit megnyugottam.
2011. júl. 12. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:

örülök neki! én 2 hete borotváltam el egy anyajegyet az arcomon, beparáztam, vérzett, egy kis Hidrogénperoxiddal lekezeltem, hogy ne vérezzen és utána tudtam meg h a Hidrogénperoxid is rákkeltő, na jól beparáztam erre, :D

most behámosodott nincs ott semmi, lehet h újra ki fog nőni, ha igen elmegyek bőrgyógyra én is.

2011. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én azt halottam hogy attol is függ hogy valaki kap e rákot hogy mekora volt az az anyajegy amit ki kapart, ez igaz?
2011. júl. 12. 17:15
 9/17 anonim ***** válasza:
A bátyám egyszer egy hatalmasat borotvált le véletlenül, semmi baja nem lett, igaz iszonyúan vérzett.
2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ien a nagypapámal is volt nem későb rákos lett és pont a születésem kor meghalt
2011. júl. 12. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!