Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám magam elfogadni...

Hogy tudnám magam elfogadni olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

30 éves anyuka vagyok 2 kisgyermekkel...

Alacsony vagyok,53 kg...Nem vagyok kimondottam kövér,de van rajtam felesleg.Leginkább a fenekemen,hasamon......

Egyszerüen nem megy le rólam semmi ,hiába nem zabálok,nem iszom édeset,.Tornázok amennyire az energiám engedi 2 kicsi mellett.Estére alig várom,hogy bedöljek az ágyba.4 éve nem volt egy átaludt éjszakám.Söt.Minden éjjel 3x4x kelek a gyerekekhez.Emelett nincs energiám se kedvem sportolni.Az igazság hogy nagyon idö sem marad mert a férjem ete 7 körül jön haza segítség pedig nincsen.

Egyszerüen rosszul érzem magam a börömben.Utálok tükörbe nézni...A szoptatástól lógnak a melleim.Borzalom. :(

CSak annyi lenne a gondom,hogy pokoli fáradt vagyok,kimerült és együl érzem magam???


2011. aug. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak sürgősen vegyen ki pár nap szabit mikor Ő kel fel éjjel a gyerekekhez és segít Neked a házban vagy a rokonok közül valakit, mert ez egészségkárosodással is járhat!
2011. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
te vállaltad a gyerekeket ez önfeláldozással jár. békélj meg magaddal. majd ha nagyobbak lesznek és több időd lesz akkor járhatsz konditerembe. diétázni meg tudni kell, nem elég az hogy keveset eszel (sőt lehet baj is) tudni kell mit kell enni.
2011. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rossz az elképzelés. Hiába koplalsz, akkor se fogysz le, sőt inkább rontosz a helyzeten.

Arra sarkalod a szervezeted, hogy minél kevesebb táplálékból, minél több tápanyagot tudjon hasznosítani.

Miután meguntad, hogy nincs eredmény, azért újra visszatérnek a "normál" étrendhez, és még több felesleg lesz rajtunk, mielőtt még elkezdél volna.

Azért inkább azt javaslom, ha nagyon leakarsz fogyni, probáld felgyorsítani az anyagcserédet úgy, hogy minél többet és többször eszel.

Ezzel a szervezetedet arra sarkallod, hogy ne építsen be minden tápanyagot, csak fusson végig.

Napi, ötszöri de jobb lenne napi hétszeri adagokra elosztani a táplálkozást.

2011. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félre ne értsetek.Nem koplalok.Eszek mindent......


Csak annyira elégedetlen vagyok magammal.....

2011. aug. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!