Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember, ha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember, ha senki nem hajlandó őt elfogadni olyannak, amilyen?

Figyelt kérdés

Mindig is különc voltam. Gyerekkorban is emgvolt ennek a maga hátránya, de most még inkább előjön. A lányok egyszerűen képtelenek belémszeretni, annyira eltérek az átlagtól. A külsőm és úgy általában én magam is "megfelelő" vagyok, de egyikben sem gyújtom ki a szikrát.

Volt már, aki azt mondta, hogy ezerből csak van egy olyan is, akivel kölcsönösen jók lennénk egymásnak, de mi garantálja, hogy találkozom is vele?

Van valamilyen megoldás?


2011. máj. 26. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk változzmeg!
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! mit takar ez, hogy különc voltál ? mert a különc alatt lehet érteni hogy szerényebb, visszahúzódóbb egy szinten, de lehet érteni egy olyan nebáncsvirágot is, aki nem csinál semmit, és meg van lepődve, hogy senki nem áll hozzá igazán közel- sem barátilag, sem érzelmileg, kapcsolat terén.
2011. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Második:

Régebben nagyon csendes és zárkózóott voltam, ez volt a gyerekkorom.

Most, huszonévesként igyekszem beszélgetni mindnekivel, többé-kevésbé megy is, viszont senkihez nem kerülök közel, max. 1-2 emberhez.

Ami pedig a lányoakt illeti, náluk eléggé reménytelennek tűnik most előrelépnem.

Intelligensnek tartanak, van kreativitásom és fantáziám és mindenről tudok beszélni. Viszont pont ebből adódik, hogy a legtöbben nem igazán találják velem a közös hangot.

Ebből adódik, hogy párkapcsolat sem igazán jön össze.

2011. máj. 26. 22:37
 4/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért
2011. máj. 26. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező valami frapáns választ szerettem volna írni,de az a helyzet, hogy kb. leírtad az életem, én is ilyen vagyok és nem tudom mit tehetnék:/
2011. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen.
2011. máj. 26. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, meglátod h senkit se fog zavarni, h ilyen vagy!
2011. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és hasonló problémáim vannak...hátha születik egy jó tanács,mert megváltozni már nem fogok, mármint az alapozás az nem fog változni.

19L

2011. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor már hárman vagyunk. Bár neked előny, hogy lányból vagy, sok srác nagyon sokat hajlandó elnézni, fordítva már kevésbé szokott menni.
2011. máj. 27. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem akarom, h nekem bárki is elnézzen bármit.ha nekem ez elég lenne, akkor nem lennék egyedül.Az h valaki így szeret az más.Viszont arra a nők is képesek, nem csak a férfiak.

19L

2011. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!