Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1,5 liter energiaitalt ittam...

1,5 liter energiaitalt ittam tegnap este, és egy szemhunyásniyt sem aludtam. Lesz valami komolya jom, ha ezt egymásután több napon át megismétlem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk meghalsz? Annyira felpörget, hogy szívrohamot is kaphatsz!
2011. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyszer elájultam és orvost kellett hívni mert 2 liternél több energia italt ittam... lehet bajod xD
2011. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem baj,legalább nem szsnvedek tovább.
2011. ápr. 28. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer énis ennyit ittam, de 5kor már úgy aludtam, mint a bunda XD
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
és még élek :D
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
miert szenvedsz? ennyi idosen (a kerdesedbol itelve) meg rengeteg jo dolog var rad. persze rossz is, de kire nem? az energiaital meg felporget, nyilvan nem szabad tulzasba vinni, megterheli a szived, a kivalasztasod a sok szar ami benne van. pl hashajto hatas stb...
2011. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én folyton ezt iszom, ittam már másfél litert is belőle, semmi bajom nem lett.

Nagyjából olyan, mint a kóla. Attól sem lesz semmi bajod.


Sok benne a cukor, ergo fogat kell mosni, de azt egyébként is szoktál ugye? :) Meg jókat lehet tőle böfögni meg finogni... valamint ha sokat zabálsz mellé, akkor meghízol egy idő múlva. Kábé ez a hatása.

Ha nem bírsz tőle aludni, az meg inkább az önbecsapás és a placebohatás miatt van.

2011. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na egy újabb életunt, öngyilkosjelölt fiatal...:S

Lehet tőle bajod, mivel ha nem tévedek koffein van benne...

2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dropdeadgirl ***** válasza:
hát szerintem ne nagyon ismételd meg, mert a szervezeted ezt nem fogja elviselni. Ajánlom szokj le az energiaitalról ,én 13 éves vagyok én is leszoktam mert észrevettem,ha délután iszom az tuti este üt ,tehát nem alszok, és ha nem alszok nem tudok élni másnap :DDD ugyhogy gondolkozz rajta :D
2011. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13 évesen energiaital? Mi a francnak az nektek?

én 17/l vagyok, egyser ittam 1 dl-t, megkóstolásképpen. Egy nagy hülyeség az egész, a legtöbb fiatal csak "menőségből" issza. Nagyon káros, főleg a szívre! szerintem gyorsan szokjatok le tóla!

2011. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!