Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megittam fel liter energiaital...

Megittam fel liter energiaitalt gyorsan mer elkellett tuntetni es nagyon rosszul esett. Bajom lesz?

Figyelt kérdés

most hanyingerem van es keseru izt erzek a szamban és kavarog a gyomrom...jamegfejemis faj!

Es homeopatias gyogyszereket is bevettem azbaj?

17F


2010. nov. 13. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

dölj le kicsit.

biztos vmi gagyi szar volt...

énis szeretem de nem a gagyikat.

feküdj le egy kicsit, vagy igyál sok-sok sok szénsavas vizet, megböfögtet és higitja a cuccot.

nemlesz bajod!

az lenne a legjobb ha tudnál hányni!

2010. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tescos volt...
2010. nov. 13. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél liter a napi max, szal elméletileg nem lesz bajod. De jó hülye vagy amugy. Nem lett volna egyszerűbb kiönteni?:D
2010. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemtudtam sehova mer mindenhol eszrevesznek...ablakon sem,meg wcbe se mer hugom lat szobajabol szal nem
2010. nov. 13. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az energiaitalok elég sok koffeint tartalmaznak, egyer-egyszer ha többet iszol nem árt meg, de hosszú távon biztos nem jó. A fejed is a sok koffeintől fájhat. pihenj le én is azt mondom, és nehogy még kávét igyál rá!
2010. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha van még kedved inni igyál vizet,mert az higit.Amúgy én is megpróbálnék a pihenéssel,mert addig sem gondolsz rá h sazrul vagy és akkor hamar elmúlik.Egyszer kv.val játszottam el hasonlot,majd kiugrott a szivem a helyéről,de miután ledöltem hamar jobban lettem.
2010. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem kb 6-7 doboz energiaital elfogy egy muszaknyi melo alatt. Probalj fizikailag megterhelo tevekenyseget vegezni.
2010. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak:ha ennyi koffeint megiszol minden nap, tudnod kell, hogy a szíved nem fogja sokáig bírni, de a gyomrod se!
2010. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!