Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem baj, ha a 2 honapos...

Az nem baj, ha a 2 honapos babám tv-t néz? állandoan megy a tv, és a babám folyton nézi, akármit csinálok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tv kikapcs.

Nem tesz jót ekkora korban ha állandóan nézi!

Nem mozgatja meg a kisagyát, csak néz és semmit nem kell tennie ahhoz, hogy elszórakozzon. A fejlődésben gátolja.

2010. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Se neked nem tesz jót, se a babának.


Inkább rádiót hallgass, vagy zenét, ha már mindenképp muszákj mennie valaminek a házban.

2010. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne értsd nem szupermamaként szólunk hozzád:) Csak jótanács:) Anyám engem a tv elé rakott mindig...ma már tv nélkül meg sem vagyok.Az enyém is 2 hónapos de most már kikapcsolom mert nem akarom h függő legyen mint én
2010. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az mondjuk tényleg igaz, hogy a TV passzív kommunikáció, tehát a doboz mondja a magáét, mi meg csak bambulunk. De! Szerintem ezalól kivételt képeznek a tudományos/ismeretterjesztő műsorok, amikből tanul is az ember valamit. Az én babám 3 hónapos és felfedezte a TV-t. Amikor látom, hogy bámulja, kapcs a BEBE TV-re, és azt már nézheti. :) De csak mértékkel azt is. Kb. 10 percet naponta.
2010. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egésznap megy a tv,kislányom nem nézi csak a reklámot.A védönőm azt mondta azért nem jó,mert nem lesz saját fantáziájuk.
2010. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

TV = villanypásztor. Leülteted elébe és ott marad.


Pedig mennyivel jobb lenne, ha inkább veled lehetne ott, ahol éppen vagy! Figyelné, mit csinálsz a konyhában, hogyan ügyködsz a valasódeszkával, hogyan teregetsz, közben pedig beszélnél hozzá. Folyamatosan kommentálnád, hogy éppen mit csinálsz. Vagy verset mondanál neki, neadjisten énekelnél. Sokkal-sokkal fejlesztőbb lenne neki, mint a tévé.

2010. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gyakran be van kapcsolva, de vigyázz, mert a védőnő azt mondta, hogy 2 éves kor alatt epilepsziát okozhat.
2010. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, gond, mert a kis idegrendszere nem tudja feldolgozni a rengeteg villódzást, amit a tv produkál. Én már mindig kikapcsolom, helyette rajzfilmslágerek, és Halász Judit dalok szólnak, már nagyon jól tudom az összes dalszöveget.
2010. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsöff85 ***** válasza:
Sosem értettem, a rajzfilmslágerek az miért érték? Mi nőttünk fel azon, nem ők, nem is ismerik. Akkor már miért nem népdalok? Azok sokkal időtállóbbak és értékesebbek.
2017. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!