Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék? A gyomromn...

Depressziós lennék? A gyomromnál fura nyomást érzek, a gyomrom görcsben mindig, állandóan levert vagyok, nem nagyon tudok örülni semminek, van hogy aludni sem nagyon tudok. Semmi nem érdekel, és nem is csinálok nagyon semmit.

Figyelt kérdés
Tavaly óta reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba. Osztálytársam így elfeledni nem tudom, összejöttem már másokkal de nem érdekelt így szakítottam vele vagy fordítva. Most vagy ezért vagy másért de a gyomromnál fura nyomást érzek, a gyomrom görcsben mindig, állandóan levert vagyok, nem nagyon tudok örülni semminek, van hogy aludni sem nagyon tudok. Semmi nem érdekel, és nem is csinálok nagyon semmit csak ülök a gép előtt és zenét hallgatok. Párszor van hogy a sírás határán állok pedig szinte soha semmiért nem sírtam. Amúgy fiú vagyok, 16 éves.
2009. febr. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem depressziós vagy, hanem reménytelenül szerelmes.
2009. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kezd hasonlítani a depressziohoz, az viszont megkérdezném, hogy ez a szerelem teljesen reménytelen ?? Probálj a csajjal beszélni, viszont ha reménytelen, tul kell magad tenni ezen a dolgon, fiatal vagy még / 16 / elötted az élet , probálj meg barátokkal eljárni, meg programokat csinálni, valahogy verd ki az agyadból öt, ha ez sem megy, meg reménytelen, amit nem tudok !! akkor ne hogy tényleg elfajuljon depressziová, keress egy dokit aki segit, de ez már a leirtak után.
2009. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

hát reménytelen. tavaly elszúrtam az egészet. most úgy mond haverok vagyunk... de szerintem nagyon nem bír engem. haverokkal egyre több programot szervezek de max egy-két órára tudom "kiverni" a fejemből. Túltenni magam rajta egyszerűen nem megy mert mindennap látom és totálisan beleszerettem.. és már nagyon kellemetlen ez az egész.

2009. febr. 18. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

17 vagyok, és lány, és maximálisan átérzem a helyzeted. Én is ugyanígy érzek, és én is egész nap a gépezem meg zenét hallgatok, és én is az osztálytársamba vagyok szerelmes, és én is elszúrtam (meg a "barátnőim"). Mi is elvileg haverok vagyunk, de tudom, hogy milyen rossz dolgokat gondol rólam.


Nem hinném, hogy depressziós vagy. Szerintem sírj, ne tartsd cikinek (sok fiú hiszi azt, h ciki sírni), főleg ne ha magadban csinálod. A kisírod magad, sokat segít. Jah és a zenehallgatást is jól teszed, mert az is sokat segít. Amúgy meg az egyik válaszoló előttem jól mondta: próbálj kimozdulni is néha barátaiddal ide-oda...

Végezetül annyit: Tudom, milyen nehéz felejteni (nekem nem megy), de próbáld meg, ha pedig nem megy, akkor meg várd ki, még eljön a Te időd... Nem teheti ezt Isten, hogy valakit ennyire szeretsz, és csak szenvedj... hiszek abban, hogy semmi sem történik hiába, valamikor megtérül ez a rossz időszak a javadra. Talán az adott lány fog szeretni, talán egy másik, de valakitől BIZTOS fogsz szeretetet kapni, szóval KITARTÁS!!!

2009. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. febr. 19. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Te vagyok. Vagy voltam. :D


"Depressziós lennék? A gyomromnál fura nyomást érzek, a gyomrom görcsben mindig, állandóan levert vagyok"


Ebből tudtam, hogy szerelmes vagy, pedig a többit el se olvastam. A depresszió tejlesen más. Te egészséges vagy.

2009. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!