Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felvágják? Lent a többi

Felvágják? Lent a többi

Figyelt kérdés
Holnap megyek a kórházba, mert bele volt nőve a köröm a lábujjamba és begyulladt. Az lenne a kérdésem, hogy felfogják vágni, vagy írnak fel krémet és az elviszi a gyulladást? (sebészetre megyek)
2011. szept. 11. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha egyből a sebészetre mész akkor fel fognak vágni
2011. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor hova kellene mennem, ahol krémet írnak fel? mer ha felvágják akkor az ki*****ul fog fájni
2011. szept. 11. 19:17
 3/11 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy hova kell menni, de úgy hallottam, hogy érzéstelenítik, bár utána tényleg rendesen fáj://
2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dehogy fog fájni. Szerintem el fogják zsibbasztani, vagy kapsz rá érzéstelenítőt
2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség!! úgyis azt fogják csinálni amitől meggyógyul a lábad, ha kenőcs kell rá azt írnak, ha ki kell vágni kivágják mind1 hova mész...
2011. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az érzéstelenitőt injekcióba adják nem? Köztudott hogy a lábfejen/tálpon végződik az összes idegvégződés szóval :D
2011. szept. 11. 19:21
 7/11 anonim válasza:
szia.nekem már 4x volt körömbenövésem ( elvileg örököltem) és nem akarlak elszomorítani de azt biztos hogy ki fogják vágni.főleg mert egy idő után 'vadhús' is nő oda.adnak injekcióval érzéstelenítőt,elszorítják és várnak egy picit amíg elérzéstelenedik.aztán kivágják szépen ( ha rendesen elérzéstelenítik akkor nem fog fájni néha szorító érzést érezhetsz) és betadinnal kell kenegetni meg kötözni.pár nap múlva szépen nő az új köröm és kész is :)
2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Boccs az offert.

Ha erzestelenitöt kapsz,amit biztos kapsz,ha vagnak,csak epp a szuras faj,pillanatak hat.

Kepzeld el,nekem a szemem mütöttek,amikor meglattam a spriccet,es kihuztak az also szemhejat es oda szurtak,azt gondoltam,atya eg,en ezt nem birom ki,de csak epp a szurast ereztem,mütet utann,semmit.

Ha utanna fajna,biztos kapsz ra fajdalomcsillapitot.

2011. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A köröm már nincs belenőve mert azt kivágtam. Csak bevan gyulladva. Úgyhogy szerintem vagyis reménykedek benn hogy csak krémet fognak felírni.
2011. szept. 11. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit csináltak????Túl vagy rajta????
2011. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!