Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehetne megelőzni, hogy...

Mivel lehetne megelőzni, hogy felvágják az ínyemet?

Figyelt kérdés
Begyulladt a jobb felső 2-es fogam. Elmentem fogorvoshoz és kifúrta a tömést (már volt gyökérkezelve és akkor be is tömte). Nem jött belőle a gyulladás, mert a fogam "tetején" még maradt egy kis tömés. Elmentem megint és kifúrta a jobb felső 1-est. Akkor amikor tűvel megpiszkálta simán jött a gyulladás, éreztem az ízét. Mondta, hogy tegyek rá "dunszt"-kötést (be kell kenni Phenilbuthason-nal (lehet, hogy nem jól írtam le, kiejtés "Fenilbutazon") és aztán kézmeleg vizes ruhát kellett rá rakni). Ez elvileg azért lenne, hogy híguljon a gyulladás, mert nagyon kemény. Mióta haza jöttem 1-szer tettem rá "dunszt"-kötést, de hiába szívogatom nem jön semmi. Nem szeretném, hogy felvágja az ínyemet. Mit tehetnék?
2009. febr. 19. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!