Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy legyen életked...

Mit tegyek hogy legyen életkedvem?

Figyelt kérdés
Főiskolás lány vagyok, jó suliba járok. Volt egy 4éves párkapcsolatom, de vége lett, neki már van barátnője. Szomoró vagyok és elkeseredett...pedig úgy érzem már túl tettem magam ezen. Nincs életkedvem, erőm... Kérlek segítsetek
2011. febr. 1. 16:05
 1/4 Roger Smith ***** válasza:
49%

tessék bepasizni!

Bulizni, inni, szívni és dugni!

2011. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez nagyon nehéz időszak az ember életében,mindenképpen keres olyan elfoglaltságot ami örömet okoz,ilyen lehet pl:én konditerembe jártam,sok szép /nem az agyon gyúrt/ férfitest látványa gyönyörködtet,és nekem is nagyon jól esett a torna.Aztán szeretek enni sütit,sokat sütöttem azt is,megtanultam horgolni az alkotás mindig jó!Nézd meg a kedvenc filmeidet!

Nyiss a külvilág felé,sok olyan dolgot megláthatsz meg amit eddig észre sem vettél,és újra megtalálod a tovább vezető utat!

De ne fordulj semmi stimuláló szerhez!

Sok sikert,olvass vicceket,beszélj sokat emberekkel!

2011. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdj másik párkapcsolatba, az azonnal semlegesíti az előző miatti bánatot.


Vagy kezdj valami értelmes tevékenységbe, pl. olvasás, írás, festés, zenélés, munka, tanulás.

2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 o.w.a. válasza:

Szia!


Súlyos depresszión és szorongáson vagyok túl, több hasonló problémával küzdő embernek próbálok segítséget nyújtani. Ha szeretnéd, írj nyugodtan az o.w.a@freemail.hu-ra, beszélgethetünk erről, segítek Neked is!

2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!