Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs meg a régi humorér...

Miért nincs meg a régi humorérzékem? :/

Figyelt kérdés
Régen annyit röhögtem itthon egyedül pl filmeken mostanában meg alig nevetek van amikor csak elmosolyodok de amikor többen vagyunk akkor viszont teljesen jól nevetek ez miért van?
2011. szept. 17. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a játékokkal. Régen nagyonsok single player játékkal játszottam, aztán kipróbáltam egy multi-s játékot és azóta nem élvezem a single játékokat, mert annak mások nemlátják az "eredményét", hogy mit értem el. Lehet, hogy veled is ez van csak a röhögéses filmes értelemben. Bocs ha haszontalan és értelmetlen volt a válaszom.
2011. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olvasol/nézel elég kommentvitézt, meg olyan problem?-es képregényeket, muris.hu-t stb.. hidd el 1 órát töltesz az oldikon akk visszajön.jah és a demotiválót se hadjuk ki, bár ott csak a humor kategóriában vannak viccesek, me a többi az ilyen idézetes izék vagy mittomén.. ilyen az életről szóló hülye izéék :DD xDD
2011. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!