Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap fogok érettségizni, de...

Holnap fogok érettségizni, de pánikbeteg vagyok és rohamok gyötörnek, de nincs gógygszerem, mit tehetnék? Kérem valaki segítsen

Figyelt kérdés
Már 2 éve tart, néha elmúlik, néha felerősödik, ezért nem is jártam kezelésre, most mióta készülök, azóta megint előjött erősebben és egyszerűen nem tudok megnyugodni, attól félek, hogy holnap rámjön az érettségin és rosszul leszek. Mit csináljak? Vegyek valami gyenge nyugtatót, vagy van valami gyógyszer, amit felírhat a háziorvos rohamra, vagy ezt csak neurológus ill. pszichiáter írhat fel? Vagy nyugtató tea? Kérem, hogy csak hozzáértők írjanak tanácsot, mert ez most számomra életbevágóan fontos. Köszönöm!!
2011. okt. 19. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Végül vettünk Aconitum 30 CH-t, remélem, hogy jó lesz. Kibírtam a tegnapot, bár nagyon nehéz volt odakoncentrálni, de arra gondoltam, hogy erősnek kell lennem.
2011. okt. 21. 17:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszer nem jó vizsgákra. Csak visszafogja az agyadat a gondolkodásba mint az alkohol. SZVSZ ne használj semmit. Elötte izgul mindenki természetes, de amikor már írod, akkor gondolkozol és elmúlik. De már felesleges írnom, mert gondolom leérettségiztél :D
2012. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én is nagyon stresszes vagyok, még ugyan nem érettségiztem, idén volt felvételi.

Egy-két nyugtató mozdulatsor(itt jogára gondolok), tea segített. Na meg csoki*-*

2017. máj. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Menj el szarosgatyában, szarszagúan vizsgázni az minden félelmedet felülfogja múlni...
2018. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!