Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neked (ha szedtél) okozott...

Neked (ha szedtél) okozott fogyást az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon minimálisat és utána visszajött.
2011. nov. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
`sajnos nem!se hizas se fogyas!
2011. nov. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utolsó, te szedtél mellé mást is? mert én igen, lehet önmagában fogyasztott volna
2011. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom hogy te mit szedsz de én inkább híztam tőle igaz hogy már régóta ugyan azokat szedem 2 félét.
2011. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hosszu tavon mindegyik hizlal.
2011. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem okozott hízást, úgyhogy utolsó ez nem igaz
2011. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sertraline sandozt kezdtem el szedni, és mellé xanax sr-t kaptam még.

Érzem a belső feszültséget, még nem hat az antidepi, de nem tudom a szorongástól vagy a gyógyszertől fogyok.

2011. nov. 1. 10:00
 8/13 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatón mi van? Cymbaltát szedtem és írták is, hogy anorexiát okozhat. A xanax ha megfelelően működik, akkor nem zavar be ebbe, viszont az szomorú és furcsa, ha mellette annyira feszült vagy, hogy fogysz. :(
2011. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 homo ludensz ***** válasza:
07.19-es vagyok én Rivotril 0,5 öst és Citagent szedek 1-1 db.-ot. Nagyjából kiegyesulyozottan telnek a napjaim nincs belső feszültségem. Egy időben szedtem még béres cseppet nos azzal leálltam mert még fokozottan híztam. Most Bilobát szedek táplálék kiegészitöként. De eszem én jóízűen késő este tv.nézékor vagy korán reggel ha van kedvemrevalo étel.
2011. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem okozott. pontosabban mikor beteg lettem, lefogytam egy hét alatt 7 kilót (szó szerint semmit nem tudtam enni), megkaptam az antidepit, utána még -2 kg, és nem bírtam hízni tőle. bármi, amit ettem, elég gyorsan áthaladt rajtam..

és attól függetlenül, hogy már jó régóta nem szedem, egyszerűen képtelen vagyok hízni. jobb napjaimon vagyok már csak 43kg, rosszabbakon 42 (168-as magassághoz)

amúgy lány vagyok és még így is roppant idegesítő hogy így maradtam..

2011. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!