Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyszerrel (és persze...

Gyógyszerrel (és persze mellette életmódváltással) meg lehet gyógyulni véglegesen pánikbetegségből (hogy utána el lehessen hagyni a gyógyszert)? Vagy gyógyszer nélkül gyógyult már valaki? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség teljesen gyógyitható!!!Pláne,ha elhatározod magad!!!Akár rövid idön belül is,teljes,gyógyszermentes,pánikroham mentesen lehet élni!Nyilván segit majd benne az orvosod!
2011. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én az voltam. Adtak gyógyszert, semmit sem ért, bedühödtem, nem vettem be többet. Utána meggyógyultam. Szerintem azért, mert lett egy életcélom, ebben viszont akadályozott a pánikbetegség, de én mindenképp meg akartam valósítani a célomat, így lassanként elmúlt. Most már régóta nincs. Igaz, a fogorvostól való félelmemet csak pár hónapja tudtam legyőzni, azóta kihúzattam három fogamat, és nem is értem, mitől féltem.
2011. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nagyon szeretnék belőle kikerülni, már két hónapja. Elkezdtem egy gyógyszert, de azóta annyival rosszabb, hogy lehet abbahagyom. Nekem a macskaszőrallergiámmal volt így, hogy nagyon szerettem volna megtartani egy utcán talált macskát, és egy hónap alatt teljesen elmúlt az allergia. Lehet, a pánikkal is így kéne elbánnom, csak egy kicsit nehezebb, mert mintha néha már átcsapna depresszióba, és ilyenkor kimegy belőlem minden erő. De küzdök, és hiszem hogy jobban leszek.
2011. nov. 16. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1 évig szedtem gyógyszert, meg jártam pszichológiára. Aztán meguntam, hogy segiteni ez sem tudott. Leáltam a gyógyszerrel is, mondván lesz ami lesz, lesz*rom. Aztán elmúlt magától, pedig néha olyan durva tüneteim voltak, hogy azt hittem meghalok. Agyban dől el ez is.
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!