Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3hete minden hajnalban arra...

3hete minden hajnalban arra ébredek, hogy nagyon ver a víz. Ömlik rólam az izzadság, emiatt aludni sem tudok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szívedre nincs panasz? Mert akkor előfordul a verejtékezés, a szív oxigén hiányos állapota miatt. De emellett nehezebb légzés is, mellkasi szórító fájdalom, végtagfájdalom. Ezek éjjel is jelentkezhetnek. Engem is éjjelente sokszor elönt a "víz", nekem a szívem miatt van.
2008. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néhány hete másmiatt csináltak ekg-t,semmi baja a szívemnek. Stressz???
2008. márc. 22. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű stresszes mostanában az életed. Próbálj meg lazítani, esténként fürdőt venni amibe pár csepp lenedula illóolajat teszel. utána ne tévézz, felpolcolt lábakkal olvasgass picit. Elalvás előtt igyál meg egy pohár mézes tejet, csukott szemmel lazitsd el minden végtagod, és gondold végig milyen szép dolgok történtek veled aznap. Ha tudod szerezd meg Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata című meditációs cd-t. Nekem ezek segítettek egy hasonló közel fél éves időszak után.

Minden rendben lesz, az élet gyönyörű, élvezd!!!! :)

2008. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szedtél valamilyen idegrendszerre ható gyógyszert?

Én sajnos sokáig szedtem nyugtatókat és antidepresszánsokat, és amikor kezdtem abbahagyni, csökkentettem az adagokat, egy-két hétig minden hajnalban csurom vizesen ébredtem.

Ha nem ez a helyzet, akkor lehet a stressztől.

2008. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háát én elmennék ezzel a panasszal orvoshoz. Elég súlyos betegség jele is lehet, még akkor is, ha nincs más tüneted. (gyengeség, fáradékonyság, (véres) köhögés, megmagyarázhattlan fogyás). Szal irány a doki.
2008. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az utolsó választ is köszönöm,bár kicsit el túlzottnak hat,ezen kívül semmi féle más tünetem nem volt. Ugyanis már vége,egy gyógyszer miatt vagy a stressz miatt voltak ezek a panaszok. Köszi még egyszer a válaszokat. :-)
2008. ápr. 3. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!