Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen esetben ez normális?

Ilyen esetben ez normális?

Figyelt kérdés
Veszekedtem egy barátnőmmel, ő anélkül lelépett, hogy megbeszélhettem volna vele a dolgot, így elég rossz szájízzel záródott ez a dolog... egyébként mindenben igaza volt, tudom, hogy nagyot hibáztam, és igen nehéz lesz kiengesztelnem, mindenesetre annyira felkavart ez a dolog, hogy egy pillanat alatt elment az étvágyam. Nem sokkal utána szerettem volna vacsorázni, de már egyáltalán nem kívánom az ételt, csináltam magamnak egy bögrés levest, hogy azt elkortyolgatom, de attól is elfog a hányinger, ha ránézek... normális ez ilyen esetben?
2011. nov. 29. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Vannak emberek, akik egy szakítás után csont soványra fogynak.

Gondolom a barátnővel való veszekedés is hasonló reakciót vált ki. Egyszerűen rosszul érzed magad a konfliktustól.

2011. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!